post

Шукаєте чудодійний засіб, який допоможе розслабитися, зняти стрес і втому і гарно виспатися? А природа його вже створила! Це – лаванда. Дивовижна пурпурова квітка, оспівана в піснях і віршах, натхнення для художників, а пізніше і фотографів. Колись – велика рідкість і цінність, сьогодні доступна для кожного.

Свіжий, терпкувато-солодкий, пряний, квітковий з духмяною трав’яною ноткою, аромат лаванди не сплутати ні з яким іншим. Здавалося би – всього лише запах, але відомо, що він має психологічний і фізіологічний вплив. Просто робить це м’яко і в приємній формі.Аромат лаванди допоможе розслабитися і зняти стрес.

Аромат лаванди – спокій, тільки спокій

В першу чергу лаванда відома саме своєю здатністю заспокоювати і знімати, або принаймні зменшувати прояви стресу. Якщо ввечері влаштувати собі сеанс ароматерапії з ефірною олією лаванди, це допоможе позбутися не лише психологічного відчуття тривоги і занепокоєння, але й розслабити м’язи і зняти напруження дня. Після цього ви зможете легше заснути і значно краще виспатися.

Ця дивовижна рослина також прийде на допомогу при застуді та нежитю. Ні, вона не зцілить вас миттєво, але завдяки своїм антибактеріальним, протизапальним і антисептичним властивостям підтримає тіло в процесі одужання, зміцнить імунітет і здатність опиратися хворобі. Той, хто страждає на головні болі також зможе оцінити полегшення, яке приносить лаванда.

Аромат лаванди корисні властивості.

Ефірну олію лаванди використовують в аромалампах, додають до масажних олій, кремів і лосьйонів, застосовують в банях і саунах, а вдома – при прийнятті ванни. Корисно робити з нею інгаляції при застуді, а при опіках, запаленнях шкіри, герпесі та укусах комах обробляти уражену ділянку нерозбавленою олією або спиртовим розчином. Ще від бабусь ми дізналися про те, що лавандові саше або мішечки з сухими квітами рятують одяг від молі, а постільній білизні дарують дивовижні пахощі.

Популярна лаванда і серед виробників натуральної косметики. Младна застосовує її в кремах, олійних композиціях, милі, шампуневому милі, бомбах для ванн. А для тих, хто особливо любить аромат лаванди у нас є гель для душу, сухий скраб і бомбочка для ванн «Лаванда», натуральне мило «Лавандовий лід» і тонік для обличчя «Лавандова свіжість». Користуйтесь на здоров’я і насолоджуйтеся життям!

Аромат лаванди. Косметика Младна, ароматерапія.

 

Хочете більше дізнатися про корисні аромати? Читайте також: Ароматерапія – жасмин.

Залишити відповідь