post

Ми часто говоримо про те, що бачимо і чуємо, але значно менше уваги приділяємо ароматам. І все ж, запахи завжди були невід’ємною частиною людської культури. В Давньому Єгипті вже велася активна торгівля миррою, спеціями, ароматичними смолами і рослинами.

Сьогодні ароматерапія набуває всі більшої популярності, адже це – один із найприємніших і найпростіших способів впоратися із втомою, стресом, безсонням, надмірним збудженням або апатією. Український виробник натуральної косметики Младна приділяє велику увагу ароматерапевтичним властивостям своєї продукції. Ми хочемо, щоб наші засоби дарували не лише чисту, доглянуту шкіру і волосся, але й душевну гармонію та гарний настрій.

Жасмин, як антидепресант

Одним із дивовижних ароматів, який мало кого залишить байдужим, є жасмин. Він зачаровує, затягує у свої солодкі тенета, змушує забути про тривоги і турботи. І це не просто красиві слова. Жасмин дійсно має потужну ароматерапевтичну дію. Він є природним антидепресантом і допомагає впоратися з тривожністю і хвилюванням, а ще завдяки цьому квітковому запаху ви зможете подолати почуття злості, гніву і роздратування.

Натуральна косметика Україна з жасминомТому, якщо у вас видався важкий день, вас образили, розізлили, підвели, ви відчуваєте сильний стрес, аромат жасмину – саме те, що вам потрібно! Наприклад, вимийте руки і обличчя милом «На трояндовій олії», в якому поєднуються аромати жасмину і троянди. І зробіть це без поспіху, насолоджуючись цим чарівним запахом. Розслабтеся, уявіть, як всі ваші негоди змиває вода. За кілька хвилин ви почуватиметеся відчутно краще.

Для «профілактики» негативних емоцій вмийтеся вранці кремом-милом «Шовковий дотик. Рожеве дерево-жасмин». Так ви налаштуєтеся на позитивну хвилю і зможете оминути деякі стресові ситуації. Також жасмин входить до складу деяких кремів і масок, праліне «Квіткова фантазія», твердого крему і скрабу «Квітковий», бомби для ванн «Квіткова».

Якщо у вас важкий період у житті, подбайте про те, щоб у вас під рукою була косметика, або ефірна олія жасмину. Ви побачите, як цей життєрадісний аромат змінює ваш настрій, дарує впевненість, оптимізм, відновлює енергію. А в такому стані значно легше справлятися з життєвими викликами і негодами.

Радості вам!

Натуральне мило «На трояндовій олії» українського виробника Младна

Залишити відповідь