post

За тиждень починається літо, якого всі чекають з таким нетерпінням! І хоча наше життя кардинально змінилося, нам все-таки хочеться бути красивими і доглянутими, особливо в цю сонячну, яскраву пору відпусток і відпочинку.

Маємо чудову новину для всіх, хто любить якісну, натуральну українську косметику Младна – в останні дні травня у вас є можливість запастися нею на все літо! Тож якщо ви придивлялися до засобів ручної роботи в нашому інтернет-магазині, зараз саме час їх придбати. Абсолютно все, що може знадобитися вам особисто або на подарунки для близьких, можна в ці дні купити з відчутною вигодою.

З 25 по 31 травня знижка 20% на всю продукцію Младна!

Добре, коли косметика працює в комплексі, недарма косметологи радять використовувати продукцією однієї марки, підібрану за типом шкіри. Тому ми виготовляємо все, що потрібно для повноцінного догляду за тілом, обличчям і волоссям: засоби для умивання, олійки, тоніки, маски, креми і сироватки, гелі і скраби для тіла, бомби для ванн, тверді й рідкі шампуні, бальзами, кондиціонери, а ще – духмяне, гарне мило на всі смаки 😊

Умови літньої акції Младна

Акція діє з 25 по 31 травня 2021 року включно.

Знижка 20% поширюється на всю косметику представлену в інтернет-магазині Младна і діє лише при 100% передплаті. Знижка дисконтної картки плюсується зі знижкою акції.

Знижка на натуральну українську косметику Младна

Залишити відповідь