post

Чи може бути п’ятниця у вівторок? Авжеж, якщо це «Чорна п’ятниця»! І ця найкраща п’ятниця року триває у Младни цілий тиждень – з 23 по 30 листопада включно!

Зміна сезонів – завжди випробування для тіла і зовнішності; саме зараз їм потрібно приділяти особливу увагу. Ми хочемо, щоб наша натуральна косметика ручної роботи була доступна якомога більшій кількості людей, тому з нагоди «Чорної п’ятниці» і робимо таку велику знижку на всю продукцію – 20%. Крім того, ця знижка додається до номіналу дисконтної картки наших постійних клієнтів. Ми дуже цінуємо, що ви вибираєте наш бренд і залишаєтеся з нами! 😊

У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати все необхідне для корисного щоденного догляду. Для волосся, тіла, обличчя, – причому саме те, що підходить особисто вам, адже наша косметика створюється з урахуванням особливостей кожного типу шкіри.

Скористайтеся нагодою подбати про себе і своїх близьких. Подаруйте їм можливість відчути на собі всі переваги натуральної української косметики, зробленої з любов’ю і турботою!

Акційні ціни дійсні при 100% передплаті замовлення.

Знижка на чорну п'ятницю на натуральну косметику Младна

Залишити відповідь