post

Календарне літо позаду, і попри спеку, розставатися з ним завжди важко, адже попереду коротші, холодніші дні, повернення з відпусток, шкільні клопоти і початок бізнес-року. Для того, щоб полегшити цей перехід і зменшити стрес, Младна проводить для вас, своїх улюблених клієнтів і друзів, спеціальну акцію з продовження літа 😊 Так-так, це в наших силах.

Протягом ще цілого тижня ви зможете купити свої улюблені – теплі, яскраві і зроблені з любов’ю засоби для догляду за тілом, обличчям і волоссям зі знижкою!  

Якщо вам вдалося цього літа побувати на відпочинку на морі, річці, в селі, в горах, де ви отримали задоволення від спілкування з природою, це чудово! А тепер час подбати про шкіру і волосся. І навіть якщо ви провели ці пекучі місяці в місті, без цього також не обійтись.

Тож ласкаво просимо у наш інтернет-магазин, де ви можете придбати українську натуральну косметику від виробника за найвигіднішими цінами!

Умови акції «Младна продовжує літо»

Знижки на косметику діють з 10 по 17 вересня 2021 року.

-20% на всі косметичні засоби за умови 100% передплати. А якщо ви постійний клієнт і маєте нашу дисконтну картку, то для вас знижка плюсується з особистою!!!

Літо не має закінчуватися, воно може продовжитися у нашому серці і … ванній 😉 Нехай буде більше сонячного настрою і натхнення у вашому житті.

Знижка на натуральну косметику Младна, вересень 2021

З любов’ю,

Ваша Младна

Залишити відповідь