post

Український бренд натуральної косметики Младна завжди турбується про своїх клієнтів. Люди, які обрали наші косметичні засоби, стають не просто покупцями, а частинкою великої родини, яка розуміє користь натуральної косметики та поділяє наші етичні, екологічно-дружні погляди.

В теперішній складний час Младна не залишається осторонь: ми хочемо зробити свою косметику ще доступнішою, адже переконані, що лише краса врятує цей світ в час випробувань 🙂 Наші постійні покупці можуть отримати дисконтні картки, які дають знижку від 5 до 20% на покупку косметики в офіційному інтернет-магазині Младни.

Для отримання картки потрібно зробити разове замовлення в нашому онлайн-магазиніwww.mladna.com.ua – на певну суму і зазначити в коментарях, що ви бажаєте отримати дисконтну картку.

Катки на знижку від Младни

В залежності від суми покупки ви отримаєте:

  • Дисконтну картку на 5% при замовленні на суму 1 000 грн. (через великий ажіотаж наших клієнтів цих карток поки немає в наявності);
  • При покупці на суму 2 000 грн – дисконтну картку на 7%;
  • При замовленні на 4 000 грн – картку зі знижкою на 10%;
  • При купівлі товарів на суму 10 000 грн – дисконтну картку на 20%.

Та найприємніше те, що ці картки – накопичувальні: всі покупки з дисконтною карткою автоматично підсумовуються програмою і, набравши певну загальну суму покупок за рік, можна обміняти свою картку на картку з більшою знижкою. Це – постійна і чесна пропозиція незалежно від сезону та інших факторів.

Крім того, знижки на сайті під час деяких акцій та знижка вашої картки плюсуватиметься, а це – ще більша вигода і ще більша доступність засобів від Младни. Ми турбуємося і про ваше здоров’я, створюючи для вас якісну натуральну косметику, і про ваш гаманець 😊

Тому не гайте часу та замовляйте чудову, яскраву та ефективну косметичну продукцію Младна в нашому офіційному інтернет-магазині!

Залишити відповідь