post

Натуральні шампуні та шампуневі мила від Младни давно полюбилися покупцям! Вони дбають про здоровий та сяючий вигляд волосся і здатні перетворити його на справжню окрасу.

В основі цих засобів – натуральні, рослинні компоненти, які здавна використовувалися для догляду за волоссям. Шампуні виготовляються методом омилення олій та масел. Вони не містять сульфатів і ПАВів (поверхнево-активних речовин) і тому гірше піняться, бо є менш агресивними за аналоги мас-маркету.

Рослинна формула – не єдина перевага безсульфатних шампунів. Найголовніший їхній плюс – дбайливе і бережне ставлення до волосся та шкіри голови. Використовуючи їх регулярно, можна позбавитися від чималої кількості проблем: починаючи від подразнення шкіри і аж до посічених кінців та ламкості волосин. Адже натуральні шампуні не вимивають з локонів поживні речовини, а навпаки насичують їх вітамінами та корисними мікроелементами. А ще вони легко і повністю змиваються з волосся.

Але переваги безсульфатних шампунів Младна помітно не одразу. Якщо ви постійно користувалися звичайними засобами, то волосся звикло до їхнього впливу.  І спочатку безсульфатний шампунь здаватиметься занадто слабким, а волосся після миття – брудним. Тому потрібно не менше місяця, щоб локони та шкіра голови звикли до нового засобу і зменшилася активність сальних залоз.

Підходить такий шампунь далеко не всім. Він чудово очищує тонке, коротке та дитяче волосся. Трохи довше до нього звикає довге густе волосся. Але якщо ви  – власниця жирного волосся, то цей засіб не впорається з очищенням в повній мірі і навіть після ретельного миття волосся не буде здаватися чистим. Те саме трапиться і у випадку дуже брудного волосся або частого використання стайлінгових засобів: силікони складно змиваються.

Також він може здаватися дорожчим за сульфатні засоби. Його компоненти гірше утворюють піну, доводиться використовувати більше шампуню для миття голови і він швидше закінчується. Проте варто враховувати, що з регулярним використанням безсульфатного шампуню волосся буде довше залишатися свіжим, і ви митимете голову рідше.

Якщо ж ви вирішили придбати такий засіб, потрібно знати, як правильно його застосовувати, щоб шампунь приніс максимальну користю вашому волоссю.

Перш за все, шампунь треба наносити на добре намочене волосся. Намилювати шкіру голови потрібно 2-3 рази до стійкої великої піни та розрівняти її по всій довжині волосся. Це – дуже важливий момент, якщо ним знехтувати, то після миття волосся не виглядатиме свіжим! Змивати шампунь бажано теплою водою кілька раз. І обов’язково використовуйте бальзам або ополіскувач для волосся після миття.

Сподіваємося, вам стануть у пригоді ці поради, а натуральні шампуні від Младни вразять вас своєю оздоровчою дією!

Залишити відповідь