post

Лужне мило подбає про вашу шкіру

Будь-який догляд за шкірою починається з засобів для очищення: якщо неправильно підібрати їх – проблем не оминути. Сьогодні прийнято вважати, що чим більш нейтральним є мило чи гель для – тим краще. Проте справжнім скарбом для ніжного очищення шкіри та турботи про неї було і залишається лужне мило.

Для початку – трохи теорії

рН здорової шкіри знаходиться на рівні 5,5. Це – слабокисла реакція, по відношенню до нейтрального рН води – 7. Лужне мило має pH на рівні 8-8,5. Кисле середовище шкіри регулюється так званою «кислотною мантією» – спеціальним захисним покриттям зі шкірного сала, поту та органічних кислих сполук.

Можна часто зустріти інформацію, що доглядові засоби повинні мати рН близький до рН шкіри, адже це – основна умова для підтримання кислотної мантії в її природному стані. Але це твердження правдиве лише частково. Насправді, використання лужного мила для очищення має значно більше переваг для шкіри.

1. Натуральність мила

Саме натуральність лужного мила є основним фактором, який схиляє шальки терезів на його користь. До його складу не входять алергени, синтетичні сполуки та канцерогени. На відміну від масового мила, яке виробляється з продуктів нафтопереробки.

2. Етичність

З натуральності лужного мила випливає друга його перевага – етичність: його повністю природний склад при використанні та розчиненні у воді не забруднюватиме її синтетичними речовинами. Тому вибір на користь лужного мила цілком узгоджується з філософією сучасного розумного споживача, який дбає не лише про власне здоров’я, але й про навколишнє середовище.

3. Турбота про ваш гаманець

Через натуральні компоненти та ручне виготовлення лужне мило є часто дорожчим за аналоги мас-маркету. Та це не повинно відлякувати: таке мило ефективніше очищує шкіру, тому одного брусочка вистачає на довше, ніж його масового «родича». Крім того, завдяки щадному до шкіри складу, лужне мило сприяє оновленню епідермісу. Спробувавши, ви пересвідчитесь, що кількість доглядової косметики різко зменшиться. Адже зникне необхідність в засобах для відновлення шкіри та маскування її проблем. А це – суттєва економія.

4. Налагодження кислотності шкіри.

Найбільш популярна страшилка про лужне мило, що воно знищує кислотну мантію шкіри. Проте не варто тішити себе ілюзіями – будь-який засіб для миття шкіри змінює кислотну мантію, адже «вимиває» її частинки. Однак кислотна мантія перебуває в постійному стані регенерації і повертається до свого нормального рН протягом 30-90 хвилин.  Більше того, лужні продукти вступають в реакцію з кислотами в нашому організмі, нейтралізуючи і розчиняючи надлишкові з них.

Тому обирайте лужне мило, ретельно мийте руки та зберігайте оптимізм:)

Залишити відповідь