post

Кожного року друга неділя травня – особливий день, День Матері. Такі свята прекрасні тим, що допомагають нам вирватися на деякий час із повсякденної круговерті справ і звернути увагу на важливі речі. Подякувати, поговорити по душах, згадати дитинство і хоч на мить гостріше відчути радість самого свого буття. Яке стало можливим завдяки цій жінці – нашій мамі.

Для нас у Младні це також важливий день і ми хочемо, щоб наші клієнти, яких ми вважаємо не лише покупцями, але й друзями, однодумцями, мали можливість побалувати своїх мам увагою. І не тільки словами, але й подарувати щось особливе. Для працьовитих маминих ручок, для прекрасних, рідних облич, щоб довше залишалися вони молодими. Не лише мамами, але привабливими, гарними жінками.

Тому до неділі, 14 травня, ми проводимо спеціальну святкову акцію – даруємо знижку 25% на все натуральне мило, в тому числі декоративне, подарункові набори українського виробництва, а також креми, сироватки і тоніки ручної роботи.

Як отримати знижку на День Матері?

Для того, щоб отримати знижку на етичну натуральну косметику Младна, при оформленні покупки введіть у поле для купону слово

mama

і натисніть кнопку Застосувати купон. Якщо у вашому кошику будуть товари однієї з перерахованих категорій, на них автоматично порахується знижка.

Купон на знижку до Дня матері

Зверніть увагу – на товари з інших категорій знижку нараховано не буде.

Гарного вам родинного свята!

День матері в Україні, подарунок

Залишити відповідь