post

Навіть якщо ви не дивилися «Володаря перснів», ви не можете не знати Кейт Бланшетт – чарівну, вишукану австралійську акторку з витонченими рисами обличчя і порцеляновою шкірою. Ви повірите, що вона не лише успішна зірка, обличчя парфумів Sí ambassador від Giorgio Armani але й мати чотирьох дітей? Так-так, у відомих акторів також є життя і звичайні клопоти)

Кейт Бланшетт - поради для догляду за шкірою.

Секрет гарної шкіри

Як же Кейт вдається зберігати природну привабливість у завантаженому, щільному графіку?

В першу чергу, велику увагу вона приділяє зволоженню шкіри, тому додає крем чи сироватки для зволоження навіть у базові креми і тональні основи.

Крім того, не можна нехтувати сонцезахисними засобами, адже шкіра без них дуже вразлива.

Не менш важливо і вживання вітамінів, але головне – це регулярність у всьому.

Ніяких «я занадто втомлена» чи «у мене немає часу». Шкіра потребує постійного, щоденного догляду!

Порадував нас і її вибір на користь етичної косметики, адже це відповідальний вибір у наш час. Особлива порада для тих, хто хоче зекономити кошти: «Краще почекати, коли буде знижка на якісну, етичну косметику, ніж скупляти дешеву і неякісну». Просто наша людина!)) Адже натуральна косметика ручної роботи Младна теж базується на етичних принципах. І сироватка зволожувальна у нас є. Її можна використовувати самостійно, робити з неї масочки для глибокого зволоження, або наносити під звичайний крем!

Натуральна зволожувальна сироватка ручної роботи Младна

Зберегти

Залишити відповідь