Младна це не просто косметичний бренд. Це – новий світогляд і спосіб життя!

Якщо ви вибираєте Младну, ви вибираєте:

  • Підтримку українського, адже ми український виробник.
  • Натуральний догляд і відповідальне ставлення до свого тіла і здоров’я – ми створюємо косметику ручної роботи із природних компонентів.
  • Етичне виробництво, оскільки Младна не тестує свою косметику на тваринах і не використовує компоненти тваринного походження.
  • Турботу про довкілля, тому що ми не використовуємо шкідливих хімікатів.
  • Позитив і радість буття – створена з любов’ю косметика Младна наповнить ваше життя яскравими кольорами, чарівними ароматами і доброю енергетикою!

Це про вас? Тоді ласкаво просимо до спільноти, яка поділяє наші цінності!

Українська натуральна косметика Младна, магазин в Києві

Як починалась Младна

Ідея компанії зі створення натуральної косметики ручної роботи, яка пізніше отримала символічну назву Младна, виникла давно. Більше року ми підбирали, створювали, тестували рецепти своєї природної продукції. Все, що ми виробляємо, в першу чергу випробовуємо самі, доки не переконаємося, що кожне нове натуральне мило, крем чи бомба для ванни дійсно відповідають нашим вимогам до якості. Лише після цього наша етична косметика ручної роботи отримує «путівку в світ». А коли вона дістає схвальні відгуки, коли ми чуємо щирі слова захоплення та подяки, розуміємо, наскільки такі натуральні косметичні засоби потрібні людям!

Натуральна косметика українського виробництва Младна

Величезну увагу ми приділяємо якісним інгредієнтам, тому ретельно відбираємо постачальників, працюючи лише з компаніями, що мають бездоганну репутацію. Також співпрацюємо з травниками з різних куточків України – Житомирської області, Прикарпаття, Центральної України. Дещо вирощуємо самі, залучаючи на допомогу рідних і друзів. Та всі ці зусилля недаремні, адже саме такий підхід дає нам можливість по-справжньому пишатися своєю справою і своєю натуральною косметикою, бо ми впевнені в її якості та корисних властивостях.

Всі наші засоби для догляду за тілом, обличчям і волоссям відповідають нормам чинного санітарного законодавства України*. Тож ви можете сміливо купляти натуральну косметику Младна для себе і дорогих вам людей анітрохи не сумніваючись в її якості та відповідності найвищим стандартам, визнаним державою.

Користуйтесь на здоров’я!

Зверніть увагу: 

Якщо ви не маєте досвіду використання натуральної косметики, або у вас є алергічні реакції на якісь складники, не поспішайте застосовувати її на все тіло чи обличчя, краще спочатку протестуйте на невеликій ділянці тіла:

  • Нанесіть засіб на зап’ястя або тильний бік долоні
  • Через 5 хвилин змийте теплою водою. Якщо подразнень і почервоніння немає, можете використовувати косметичний засіб за призначенням.

*Перелік «Висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи» виданих ТОВ «Младна» Державною санітарно-епідеміологічною службою Міністерства охорони здоров’я України:

№ 05.03.02-04/10734 від 31.03.2016 року,

№ 05.03.02-04/10608 від 31.03.2016 року,

№ 05.03.02-04/10607 від 31.03.2016 року,

№ 05.03.02-04/10606 від 31.03.2016 року,

№ 05.03.02-04/10605 від 31.03.2016 року,

№ 05.03.02-04/10795 від 31.03.2016 року.

Зберегти

Зберегти

Зберегти