post

Усім відомо, що доглядати за собою жінки, та й не лише вони, почали ще в стародавні часи 🙂

Краса завжди приваблювала, тож навіть тисячі років тому люди докладали чимало зусиль для того, щоб добре виглядати. Щоправда, поняття про красу змінювалось з часом і місцем. Наприклад, у Давній Греції вельми цінувалась гармонія і правильні пропорції, недарма ж давньогрецькими статуями й досі з задоволенням милується весь світ.

Окрім підтягнутого, спортивного тіла зі звабливими формами, давні греки, як не парадоксально, захоплювалися довгим, білявим, хвилястим волоссям і світлою, порцеляновою шкірою.

Краса і догляд в Давній Греції

Саме слово косметика має грецьке походження і означає мистецтво оздоблення і прикрашання. Догляд в ті часи здійснювався переважно з допомогою природних засобів – оливкової олії, морської солі, найрізноманітніших трав. Якомога світлішого кольору шкіри гречанки досягали завдяки молоку, попелу букового дерева, милу з козячого жиру.

Українська косметика для догляду з оливковою олієюУ Давній Греції цінувалися молодість і краса, тому спорт та регулярні бані були дуже популярні. Вже в ті часи жінки знали секрети мазей для видалення зайвого волосся на тілі, використовували чорну та блакитну фарби для макіяжу очей, рум’янили щоки кармином та наносили пурпур на нігті.

Цікаво, що природна краса вважалась даром богів. Крім того, давні греки вірили у зв’язок між зовнішньою красою і внутрішньою, моральною досконалістю. Звісно, це також було пов’язано зі статусом людини, адже ті, хто важко працював у полях під палючим сонцем не могли претендувати на світлу шкіру.

Українська косметика для догляду з лавандоюПопри швидкий розвиток технологій та застосування все нових винаходів і розробок у косметології деякі речі лишаються незмінними і не втрачають своєї ефективності з часом. Тому багато природних компонентів з арсеналу середземноморських красунь застосовується і в сучасній українській косметиці. Наприклад, дуже популярна натуральна косметика з оливковою олією та скраби ручної роботи з морською сіллю.

Якщо вам хочеться підтримувати свою красу без використання хімічних засобів, спробуйте нашу косметику ручної роботи. Младна, український виробник етичних засобів для догляду створила їх із середземноморських дарів природи: натуральну олію для тіла й обличчя «Сандал-неролі», мило ручної роботи «Океан», бомбу для ванн або сухий скраб для тіла на основі морської солі.

Українська косметика для догляду з морською сіллю

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Залишити відповідь