post

Постать Мерилін Монро оповита загадковістю і чисельними міфами. Акторка і співачка, яка не була ідеальною за багатьма мірками, тим не менше стала іконою цілого покоління і породила безпрецедентний рух до наслідування.

Мерилін Монро. Секрети краси і поради для догляду.Секрети її краси цікавлять багатьох і сьогодні, тож ми поділимося з вами кількома.

Мерилін вельми цінувала свою світлу шкіру і не підтримувала голлівудське захоплення засмагою. Натомість вона приділяла велику увагу зволоженню і захисту шкіри. Тогочасні засоби довго вбиралися шкірою і процес догляду за обличчям займав чимало часу. На щастя, сьогодні Младна створила чудову натуральну сироватку для зволоження, яка всотується практично миттєво, а влітку може навіть повністю замінити денний крем.

Червона помада Мерилін Монро

Всі знають культові світлини Мерилін з яскравою червоною помадою на ідеально повних губах. Хоча для досягнення такого ідеалу її візажисти використовували п’ять різних по кольору помад і блисків. Контур був найтемнішого відтінку і поступово переходив до найсвітлішого, для створення світлового акценту, всередині.

Мерилін Монро. Червона помада. Стиль.Але для того, щоб помада гарно виглядала, губи мають бути гладенькими, адже найменший недолік стане помітним при нанесенні такого вибагливого тону, як червоний.

Щоб досягти досконалого вигляду, Младна радить скористатися натуральним скрабом для губ перед нанесенням помади. Ви можете вибрати один із двох ароматів – «Кокос» або «Солодкий тропік». Вони не лише допоможуть позбутися сухості і тріщинок, але й подарують ніжній шкірі губ природне зволоження і м’якість. Після цього ви зможете створити будь-який образ, навіть такий сміливий, як у Мерилін Монро!

Мерилін Монро. Стиль, косметика, поради

Залишити відповідь