post

Почалися добрі й світлі новорічні свята! 🎄 Час, коли ми традиційно прощаємося зі старим і зустрічаємо, запрошуємо нове у своє життя. В ці дні нам усім хочеться робити подарунки, адже вони – прояв нашої уваги і турботи про рідних, близьких, дорогих нам людей.

Ми теж хочемо потурбуватися про вас, тому купити натуральну косметику Младна з 20 по 30 грудня можна буде зі знижкою 20%! Знижка поширюється на всю продукцію: мило, шампуні, гелі, креми і сироватки, скраби, бомби для ванн.😄

Запасайтеся подарунками 🎁, доки не пізно, та не забудьте придбати щось і для себе. Адже догляд – це не лише про красу. Наша косметика ручної роботи допоможе покращити здоров’я і навіть настрій. З нею легше і приємніше тримати себе у гарній формі завдяки антицелюлітним засобам. З нею ви можете зупинити випадіння і відновити волосся, оздоровити шкіру, позбутися багатьох проблем – від акне до надмірної сухості. Практично для кожного у нас знайдеться натуральне, ефективне і дбайливе рішення.

У нашому магазині є й готові подарункові набори – гарно спаковані і ретельно підібрані по дії, типу шкіри чи аромату. Вибирайте, чого ваша душа забажає і нехай наша косметика, створена з любов’ю, подарує вам і вашим близьким справжнє свято! 🎆 Ви можете замовити подарунок одразу з доставкою адресату, або підібрати засоби на ваш смак і ми їх теж гарно спакуємо і своєчасно відправимо. Не забувайте, що при замовленні від 1000 грн. доставлення безкоштовне!

Зверніть увагу: знижки діють при повній передплаті. Для постійних клієнтів з дисконтними картками знижка буде ще більшою, адже її відсоток додається до акційних 20%!

Бажаємо вам щастя, здоров’я і радості у Новому, 2022 році! 💖

Ваша Младна

Купити натуральну косметику Младна зі знижкою

Залишити відповідь