post

Убтан – у цьому слові вчувається таємничий шепіт літньої індійської ночі, сповненої дивовижних ароматів, загадкових силуетів і неосяжної величі.

Можливо, саме такої пори тисячі літ тому турботливі руки знахаря вперше змішали цілющі трави й глину семи кольорів, вимиту на семи порогах священного Гангу й наділену такою ж могутньою силою – дарувати чистоту. Клопітливо перетерті у ступці аж до пороху, на ранок вони дістались прекрасній індійській принцесі. Після вмивання цим чарівним пилком красуня торкнулась свого обличчя, що засяяло свіжістю і красою, і з радісним здивуванням зронила: Убтан!

Натуральний убтан для сухої, нормальної шкіри українського виробника Младна

Натуральний убтан – це трав’яний аюрведичний порошок, який прийшов до нас із Індії. Проте виробник етичної косметики Младна виготовляє його з тієї сировини, тих трав, які дарує щедра родюча українська земля. І тому, мабуть, дія цього косметичного засобу ручної роботи така потужна.

Кожен інгредієнт убтану створеного українським виробником натуральної косметики Младна виконує свою роль: корінь солодки дасть необхідну для очищення мильну піну, яка разом із м’ятою ще й заспокоїть шкіру; вівсяне борошно – очистить, квіти хмелю – пом’якшать,  петрушка – відбілить, а вершки збагатять шкіру поживними речовинами. Є в нашому убтані й хвощ, що звузить пори, ромашка й череда, які знімуть запалення, а глини підібрані до кожного типу шкіри абсорбують шкідливі речовини.

Натуральний убтан. Младна - виробник косметики Україна.

Як користуватися убтаном

Перед використанням дрібку цього порошку, схожого на найніжнішу пудру, слід змішати з водою до кремоподібної пасти, нанести на обличчя круговими рухами, оминаючи шкіру навколо очей, і змити теплою водою.

Як тонкий скраб його можна застосовувати щодня, а один-два рази на тиждень ви можете зробити й маску з убтаном. Для маски добре підійде натуральна сироватка для зволоження шкіри.

Від такої турботи ваша шкіра, після ніжного очищення, як в індійської принцеси, сповниться внутрішнім сяйвом, а ваше життя заграє сімома кольорами веселки. А хіба не в цьому щастя?

Зберегти

Зберегти

Залишити відповідь