post

В сучасному світі турбота про навколишнє середовище стає все більш важливою. Відомі світові бренди змінюють свої концепції та підходи до виробництва, постійно привертаючи увагу покупців до проблем екології.

Косметичні та доглядові засоби від Младни – це не лише природні складники, користь для здоров’я, але й етичність і турбота про планету. З найперших днів існування, бренд пропагував свідомий підхід до споживання та використання ресурсів.

Саме тому Младна пропонує покупцям чудову можливість: ви можете придбати улюблені гелі для душу у великій упаковці 3 кг, замість звичних 200 мл. баночок. Така покупка рівноцінна 15 маленьким упаковкам  гелю.

Купуючи гелі для душу у великій тарі, ви робите свій внесок у захист навколишнього середовища. Адже пластик – один із найбільших забруднювачів нашої планети: одна пляшка розкладається понад 400 років! Скориставшись пропозицією, замість безлічі пластикових пляшечок ви використовуватимете одну багаторазову тару та меншу гарну багаторазову пляшку, у яку безпосередньо наливатимете гель для використання.

Та ця опція – не лише про екологічну свідомість, але й про вигоду для вашого гаманця. Купуючи гель у великих банках, ви суттєво економите:

  • Вартість 3 кг гелів “Грейпфрут”, “Липовий цвіт”, “Груша” – 1836,00 грн;
  • Гелів “Кориця-вербена”, “Лаванда”, “М’ятний льодяник” – 2280,00 грн.

Таким чином ціна одної пляшечки гелю стає 122 та 152 грн відповідно замість 153 та 190 грн. Більше означає дешевше 🙂 Крім того, ви не переплачуєте за зайву тару. Чи ж це не чудово? Саме те, що зараз усіх нас турбує!

Натуральна косметика Млдна - гелі для душу

Гелі для душу, як і інша косметика від Младни, виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів, які забезпечують м’яке очищення та делікатну турботу про шкіру. Якщо дивитися лише на ціну, вона дійсно є вищою за засоби мас-маркету. Але завдяки повністю натуральному складу, ці гелі не пересушують шкіру, не викликають подразнення та алергії, не містять шкідливих хімічних складників – лаурил сульфатів, парабенів, мінеральних олій, ПАВів.

Гелі є гіпоалергенними та безпечними навіть для чутливої шкіри (за винятком гелю «Кориця-Вербена»). Це – один класний продукт, яким може користуватися уся велика сім’я, замість десятків різних баночок для кожного. Крім того, гелі від Младни є доволі густими, а тому їх вистачає надовго, що також заощадить ваші кошти.

Для замовлення гелю у великій тарі – зверніться до менеджерів через електронну пошту (mladna.cosmetic.sale@gmail.com) або за телефонами (063) 747-02-77 чи (067) 747-02-77.

Дбаймо про себе з користю для планети 🙂

Залишити відповідь