post

Коли займаєшся улюбленою справою, бачити, як вона росте і досягає нових висот – найбільше задоволення. І сьогодні ми хочемо поділитися з вами гарними новинами з життя нашого бренду!

Кількість наших клієнтів постійно збільшується, а етичні та натуральні доглядові засоби нашого виробництва часто замовляють люди навіть з-поза меж України! Тому для зручності ми перенесли офіційний інтернет-магазин Младни на інший домен: www.mladna.com. 

Якщо ви переймаєтеся, що не зможете нас знайти – не варто! На сайті працює переадресація. Тобто при введенні адреси зі старим доменом вас автоматично «переведе» на новий. Але радимо все ж оновити адресу магазину Младни у закладках браузера, щоб, випадково, не загубити свою улюблену косметику 😉

Ваш обліковий запис та історія замовлень не зазнають ніяких змін 🙂 І «конструкція» магазину також залишиться звичною для вас!

Младна буде і надалі допомагати вам турбуватися про себе, створюючи натуральну та якісну косметику! Адже нам завжди приємно, коли красиві та щасливі клієнти діляться своїми позитивними враженнями про наші товари!