post

Щодня ми стикаємося з новими випробуваннями. От і зараз – замість того, щоб радіти весні та довгоочікуваному пробудженню природи ми говоримо про пандемію і шукаємо способи якнайкраще захистити себе і свою родину від нового вірусу.

Оскільки сучасна медицина поки що не може протиставити коронавірусу ефективні лікувальні заходи, лікарі особливо наполягають на дотриманні правил особистої гігієни. В першу чергу це стосується регулярного і ретельного миття рук. Особливо якщо вам доводиться користуватися громадським транспортом чи відвідувати громадські місця.

Знижка на мило ручної роботи Младна

Для того, щоб зробити натуральні засоби гігієни більш доступними на період оголошеного карантину, український виробник косметики Младна проводить спеціальну акцію з 17 березня по 3 квітня. Протягом цього часу на все мило, гелі для тіла й обличчя, а також лікувальний бальзам «7 трав» і олію для кутикули, шкіри рук і ніг діятиме знижка 20%. Якщо ви маєте дисконтну картку Младна, її відсоток додається до загальної знижки.

Всі ці засоби ручної роботи виготовляються із природних компонентів і ретельно очищують шкіру. Водночас вони не пересушують її, що особливо важливо якщо руки доводиться мити часто.

Олія для кутикули, шкіри рук і ніг має протимікробні та антибактеріальні властивості, її можна наносити на руки замість крему. А бальзам «7 трав» – хороший помічник для підтримки імунітету, зняття втоми, боротьби з нежитем і головним болем.

Купити косметику зі знижкою ви можете в інтернет-магазині виробника або зробити замовлення по телефону чи електронній пошті. Якщо ви не хочете чи не можете забрати покупку самостійно, зверніть увагу на опцію безплатної доставки. Вона діє при замовленні на суму від 1000 гривень – кур’єр Нової Пошти доставить посилку на зручну для вас адресу без оплати.

Дбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх рідних, адже це – найбільша цінність!

Залишити відповідь